Termék címkék:
figurákállatok , figurákemberekgyerekeklányok , herendikislanylibaval , herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , kislanylibaval , liba , lúd , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 415 g |
| Cikkszám | 102361#SR#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
