Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Schrammel Imre |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 262 g |
| Cikkszám | 102761#SR#E0075 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
