Termék címkék:
figurákembereknők , forgolanyok , hollohaziforgolanyok , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 339 g |
| Cikkszám | 104454#SR#E0089 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
