Termék címkék:
hollohazikisviragosvaza , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , kisviragosvaza , vázák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 25 mm |
| Szélesség | 25 mm |
| Magasság | 55 mm |
| Súly | 24 g |
| Cikkszám | 104913#SR#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
