Termék címkék:
figurákembereknők , hollohazikorsoslanyaranyozott , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , j.seregélymárta , korsoslany , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | J. Seregély Márta |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Súly | 382 g |
| Cikkszám | 102410#SR#E0069 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
