Termék címkék:
. , hollohazikotyogoskavefozo , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , készletek , kotyogoskavefozo , retrócsodák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 855 g |
| Cikkszám | 104482#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
