Termék címkék:
figurákállatok , figurákemberekgyerekekfiúk , fiú , hollohazilibatolvajfiupirosmellenyben , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , káldoraurél , liba , libatolvajfiu , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Káldor Aurél |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 110 g |
| Cikkszám | 104848#G02#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
