Termék címkék:
figurákállatok , figurákemberekgyerekeklányok , kerámiafigurák , komlóskerámia , komlóskerámia , komloslanylibakkal , lány , lanylibakkal , liba Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Súly | 1900 g |
| Cikkszám | 104481#SR#E0175 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
