Termék címkék:
figurákembereknők , hollohazinotallal , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , j.seregélymárta , nő , notallal , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | J. Seregély Márta |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, bal térde ragasztott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 411 g |
| Cikkszám | 104883#SR#E0150 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
