Termék címkék:
. , bögrék , csészék , hollohazipoharka3db , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , poharka3db Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Súly | 95 g |
| Cikkszám | 104550#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
