Termék címkék:
. , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , hollohazipottyoskancsokionto , készletek , pottyoskancsokionto Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 501 g |
| Cikkszám | 104466#SR#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
