Termék címkék:
figurákembereknők , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , hollohazivizmeritolanylilaru , porcelánfigurák , tormaistvánné , vizmeritolany Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Torma Istvánné |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 444 g |
| Cikkszám | 102563#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
