Termék címkék:
figurákállatok , ikea , ikeamuanyagmalacpersely , malac , muanyagmalacpersely , retrócsodák Termék jellemzők
| Gyártó | IKEA |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 208 g |
| Cikkszám | 104480#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
