Termék címkék:
. , aquincumiporcelán , aquincumiporcelángyár , aquincumiporcelánok , aquincumirozsaszincsikosvaza , rozsaszincsikosvaza , vázák Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 342 g |
| Cikkszám | 104548#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
