Termék címkék:
. , bodrogkereszturicsikos , bodrogkeresztúrikerámia , bodrogkeresztúrikerámiagyár , bodrogkeresztúrikerámiák , csikos , kerámiafigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 45 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 163 g |
| Cikkszám | 104461#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
