Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 216 g |
| Cikkszám | 104505#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
