Termék címkék:
balalajkazomedve , figurákállatok , gorodnitsabalalajkazomedve , gorodnitsaporcelán , gorodnitsaporcelángyár , medve , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Gorodnitsa Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 79 g |
| Cikkszám | 104459#SR#E0065 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
