Termék címkék:
figurákembereknők , ismeretlengyártó , kerámia , nő , porcelán , porcelánfigurák , szurkeruhasholgy Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 85 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 283 g |
| Cikkszám | 104467#SR#E0110 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
