Termék címkék:
. , ismeretlengyártó , kerámia , porcelán , vazahomokszin , vázák , wgemanyvazahomokszin Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 180 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 252 g |
| Cikkszám | 104557#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
