Termék címkék:
állatfigura , cica , kislanycicaval , macska , porcelánfigurák , zsolnaykislanycicaval , zsolnayporcelán , zsolnayporcelángyár , zsolnayporcelánok Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 291 g |
| Cikkszám | 102415#HA#E0089 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
