Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 140 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 721 g |
| Cikkszám | 104518#SR#E0079 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
