Termék címkék:
bagoly , falikepbaglyok , figurákállatokmadarak , ismeretlengyártó , kerámia , keramiafalikepbaglyok , kerámiafigurák , porcelán Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Súly | 149 g |
| Cikkszám | 104540#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
