Termék címkék:
figurákállatok , hal , halkicsizold , ismeretlengyártó , kerámia , kerámiafigurák , keramiahalkicsizold , porcelán Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 81 g |
| Cikkszám | 104496#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
