Termék címkék:
figurákállatok , hal , halnagy , ismeretlengyártó , kerámia , kerámiafigurák , keramiahalnagy , porcelán Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 176 g |
| Cikkszám | 104494#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
