Termék címkék:
figurákállatok , ismeretlengyártó , kerámia , kisoz , őz , porcelán , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Súly | 15 g |
| Cikkszám | 104511#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
