Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 150 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Súly | 769 g |
| Cikkszám | 104515#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
