Termék címkék:
figurákállatok , ismeretlengyártó , kerámia , nemetozkicsinyevel , őz , ozkicsinyevel , porcelán , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 267 g |
| Cikkszám | 104506#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
