Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | H. Ráhmer Mária |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 185 mm |
| Súly | 381 g |
| Cikkszám | 105320#HA#E0075 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
