Termék címkék:
. , bonbonierek , ismeretlengyártó , kerámia , kínálók , porcelán , uvegbonbonierkockasfedellel Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 251 g |
| Cikkszám | 104538#SR#E0035 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
