Termék címkék:
lindtaranynyuszi , porcelánfigurák , villeroybochlindtaranynyuszi , villeroybochporcelán , villeroybochporcelángyár Termék jellemzők
| Gyártó | Villeroy Boch Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 20 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 16 g |
| Cikkszám | 104870#SR#E0065 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
