Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Súly | 951 g |
| Cikkszám | 104513#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
