Termék címkék:
akt , akttallal , figurákembereknők , figurákembereknőkaktok , nő , porcelánfigurák , törökjános , zsolnayakttallal , zsolnayporcelán , zsolnayporcelángyár , zsolnayporcelánok Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Török János |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, a tál alján mázhiány. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 321 g |
| Cikkszám | 105211#HA#E0299 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
