Termék címkék:
állatok , fiú , fiúk , hal , halasfiu , porcelánfigurák , zsolnayporcelán , zsolnayporcelánok Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 85 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 523 g |
| Cikkszám | 103556#HA#E0249 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
