Termék címkék:
állatfigura , aquazurkacsa , aquincumiaquazurkacsa , aquincumiporcelán , aquincumiporcelángyár , aquincumiporcelánok , kacsa , madár , őszszabóantónia , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 138 g |
| Cikkszám | 103508#SR#E0089 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
