Termék címkék:
állatfigura , aquincumimadarfeszekkel , aquincumiporcelán , aquincumiporcelángyár , aquincumiporcelánok , madár , madarfeszekkel , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 65 mm |
| Szélesség | 105 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 185 g |
| Cikkszám | 102952#SR#E0069 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
