Termék címkék:
feketefehertal , gorkafeketefehertal , gorkagéza , ismeretlengyártó , kerámia , porcelán , tálak , tányérok Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Gorka Géza |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, egyik fogója végén apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 340 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 605 g |
| Cikkszám | 104923#SR#E0100 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
