Termék címkék:
gorkagéza , gorkanarancssargavaza , ismeretlengyártó , kerámia , narancssargavaza , porcelán , vázák Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Gorka Géza |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 498 g |
| Cikkszám | 104927#SR#E0100 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
