Termék címkék:
állatfigura , gránitkerámia , gránitporcelángyár , granitsargakacsaszurkelab , kacsa , madár , porcelánfigurák , sargakacsa Termék jellemzők
| Gyártó | Gránit Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 150 g |
| Cikkszám | 102885#SR#E0035 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
