Termék címkék:
herendikisvaza , herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , kisvaza , vázák Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, száján apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Súly | 36 g |
| Cikkszám | 104914#SR#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
