Termék címkék:
herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , herendisultestal , sultestal , tálak , tányérok Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 300 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 1664 g |
| Cikkszám | 104920#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
