Termék címkék:
figurákemberekgyerekeklányok , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , hollohaziteniszezolany , lány , porcelánfigurák , teniszezolany Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 45 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 149 g |
| Cikkszám | 104924#SR#E0299 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
