Termék címkék:
állatfigura , baloghbéla , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , hollohazitollaszkodovizimadar , madár , porcelánfigurák , tollaszkodovizimadar Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Balogh Béla |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 205 mm |
| Súly | 116 g |
| Cikkszám | 102072#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
