Termék címkék:
fulestal , tálak , tányérok , zsolnayfulestal , zsolnayporcelán , zsolnayporcelángyár , zsolnayporcelánok Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 280 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 883 g |
| Cikkszám | 104917#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
