Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 400 g |
| Cikkszám | 104556#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
