Termék címkék:
. , lubianalengyelporcelán , lubianaporcelánygyár , lubianaportgdyniatal , portgdyniatal , tálak , tányérok Termék jellemzők
| Gyártó | Lubiana Porcelánygyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 260 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 548 g |
| Cikkszám | 104560#SR#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
