Termék címkék:
korcsolyazono , polonnekorcsolyazono , polonneporcelán , polonneporcelángyár , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Polonne Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 289 g |
| Cikkszám | 104930#SR#E0139 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
