Termék címkék:
kekviragostal , rosenthalkekviragostal , rosenthalporcelán , rosenthalporcelángyár , tálak , tányérok Termék jellemzők
| Gyártó | Rosenthal Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 140 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Súly | 362 g |
| Cikkszám | 104918#SR#E0035 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
