Termék címkék:
feketecsikostal , tálak , tányérok , unterweissbachfeketecsikostal , unterweissbachporcelán , unterweissbachporcelángyár Termék jellemzők
| Gyártó | Unterweissbach Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 150 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 198 g |
| Cikkszám | 104926#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
