Termék címkék:
. , ismeretlengyártó , kerámia , porcelán , vázák , zoldsargakupfuggeszthetoviragtarto Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 476 g |
| Cikkszám | 104514#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
