Termék címkék:
készletek , sargakeszlet , zsolnayporcelán , zsolnayporcelángyár , zsolnayporcelánok , zsolnaysargakeszlet Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 150 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 1729 g |
| Cikkszám | 104921#SR#E0100 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
